Opinie

Przemysława znam od 3 lat. Poznaliśmy się na warsztatach dwupunktu, które prowadziłam. Od początku zauważyłam jakie ma talenty i jak szybko i dobrze pracuje w polu morficznym. Z osobami, z którymi pracował podczas warsztatów miał natychmiastowe rezultaty.
Potem  uczestniczył w Profesjonalnej Szkole Trenerów Dwupunktu. Tam, tym bardziej rozwinął swoje umiejętności. Teraz ja sama korzystam z jego pomocy, intuicji, życzliwości oraz autentycznej pasji i powołania do tego co robi. Pomógł mi rozwiązać moje sprawy, pracując ze mną na odległość.
Serdecznie polecam Przemysława, jeżeli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, poprawić swoje zdrowie i relacje.

Joanna Grabska
,,

Współcześnie, proces życia, czy to na łonie rodzinnym, partnerskim, zawodowym czy jeszcze szerszym, społecznie to, droga poprzez wyboje bo, częstokroć, nie umiemy sobie poradzić z ograniczającymi nas schematami. Warto znaleźć czas, w tym wszystkim, dla siebie i spotkać się z Przemkiem, bo potrafi, jak mało kto, wysłuchać, poczuć i te procesy uzdrowić. Pozdrawiam z Serca.

Tomek Cichocki
,,

Przemka poznałam w Poznaniu podczas kursu Silvy w październiku 2014 roku.Mimo dzielącej nas różnicy wieku nawiązaliśmy od razu kontakt.Zaimponował mi dojrzałością, wiedzą oraz spokojem wewnętrznym.Był bardzo otwarty , uważny   życzliwy.To dzięki Przemkowi już za 2 tygodnie wraz z przyjaciòłką byłyśmy na warsztatach z 2-punktu w Katowicach.Już wtedy wiedziałam, że jest to człowiek, ktòry ma dar I będzie pomagał innym .Przez 2,5 roku naszej znajomości Przemek przygotowywał się do pracy z ludźmi I wiem ,że jest już gotowy  , aby zająć się tym profesjonalnie. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Przemka  - na pewno pomoże ! Po prostu to działa !

Małgosia z Puszczykowa
,,

Jeśli oczekujesz CUDownych zmian w dowolnym obszarze swojego życia, potrzebujesz rad, wskazówek lub nie wiesz, który kierunek obrać, to gorąco Tobie polecam:
Zaufaj Przemkowi i zdecyduj się na indywidualną sesję, a szybko zobaczysz rezultaty, które na pewno przerosną Twoje oczekiwania !
Nie wspomnę już o stałym dopływie wysokiej energii, którą uzyskasz podczas naturalnej rozmowy telefonicznej z Przemkiem lub przebywając tylko w jego obecności. 

Magdalena Kostecka
,,